Webinar online - dr Maciej Bator

Zapisz się na bezpłatny webinar „Z keyboardzisty do organisty - jak z grania akordami przejść do czterogłosu?"
piątek, 8.04.2022, godz. 20.30


Znasz kilka akordów i nimi się posługujesz?
Nauczyłeś się grać na keyboardzie, a potem przesiadłeś do organów i coś tu nie gra?
Nie umiesz harmonizować w czterogłosie?
Zapisz się na webinar „Z keyboardzisty do organisty - jak z grania akordami przejść do czterogłosu?”!

Podczas webinaru poznasz:

prosty sposób na poprawny czterogłos
podstawy prowadzenia głosów w akompaniamencie
zasady doboru akordu do dźwięków melodii

Zapisz się na webinar i odbierz prezent:
PDF - minipodręcznik prostego akompaniamentu w czterogłosie!

Twój nauczyciel

Przez tajniki harmonizacji przeprowadzi Cię:

dr Maciej Bator

Nauczyciel Szkoły Organów

Urodził się w Kłodzku. 

W latach 1997–2004 był organistą kłodzkiego kościoła klasztornego pw. MB Różańcowej. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie.

Stypendysta programu Erasmus (2005/2006) w Conservatoire de Musique de Geneve. Uczestniczył w kursach mistrzowskich prowadzonych przez takich pedagogów jak: Julian Gembalski, Edgar Krapp, Olivier Latry, Ludger Lohmann, Wolfgang Zerer, Bine-Katrine Bryndorf, Luca Basilio Ricossa, Jacques van Oortmerssen, William Porter. Laureat nagród i wyróżnień na konkursach organowych w Legnicy oraz Rumii. Występował jako solista i akompaniator w Polsce, Czechach, Szwecji, Niemczech, Francji i Szwajcarii.
Obecnie mieszka w Świdnicy, gdzie jest wykładowcą Diecezjalnego Studium Organistowskiego (gra organowa, teoria, kontrapunkt) oraz rzeczoznawcą organowym. Jest również nauczycielem gry na organach w państwowych szkołach muzycznych – w Świdnicy oraz Wałbrzychu.
Od 2013 roku piastuje prestiżową funkcję kantora Kościoła Pokoju w Świdnicy.

 >> Rezerwuję swoje miejsce na webinarze!

Polityka Prywatności I Regulamin

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link z dostępem do spotkania?

50% Complete ...

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na webinar!

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na zbliżający się webinar!

Zgoda na zapis plu polityka prywatności

Close
Page Created with OptimizePress