Zapisz się na bezpłatny webinar „Z keyboardzisty do organisty - jak z grania akordami przejść do czterogłosu?"
piątek, 8.04.2022, godz. 20.30

Znasz kilka akordów i nimi się posługujesz?
Nauczyłeś się grać na keyboardzie, a potem przesiadłeś do organów i coś tu nie gra?
Nie umiesz harmonizować w czterogłosie?
Zapisz się na webinar „Z keyboardzisty do organisty - jak z grania akordami przejść do czterogłosu?”!

prosty sposób na poprawny czterogłos
podstawy prowadzenia głosów w akompaniamencie
zasady doboru akordu do dźwięków melodii

Zapisz się na webinar i odbierz prezent:
PDF - minipodręcznik prostego akompaniamentu w czterogłosie!

Przez tajniki harmonizacji przeprowadzi Cię:

>> Rezerwuję swoje miejsce na webinarze!