Webinar online - dr Maciej Bator

Zapisz się na bezpłatny webinar "Zharmonizuj 3 pieśni wielkopostne"!
piątek, 11.03.2022, godz. 20.30


Nie wiesz co to są skale modalne?
Nie umiesz ocenić w której skali jest dana melodia?
Harmonizacja sprawia Ci trudność?
Zapisz się na webinar „Zharmonizuj 3 pieśni wielkopostne”!

Podczas webinaru poznasz:

3 tradycyjne pieśni wielkopostne
podstawy harmonii modalnej
zasady doboru akordu do dźwięków melodii
kadencje modalne

Zapisz się na webinar i odbierz prezent:
PDF z przykładami kadencji modalnych do wykorzystania w Wielkim Poście!

Twój nauczyciel

Przez tajniki wielkopostnych harmonii przeprowadzi Cię:

dr Maciej Bator

Nauczyciel Szkoły Organów

Urodził się w Kłodzku. 

W latach 1997–2004 był organistą kłodzkiego kościoła klasztornego pw. MB Różańcowej. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie.

Stypendysta programu Erasmus (2005/2006) w Conservatoire de Musique de Geneve. Uczestniczył w kursach mistrzowskich prowadzonych przez takich pedagogów jak: Julian Gembalski, Edgar Krapp, Olivier Latry, Ludger Lohmann, Wolfgang Zerer, Bine-Katrine Bryndorf, Luca Basilio Ricossa, Jacques van Oortmerssen, William Porter. Laureat nagród i wyróżnień na konkursach organowych w Legnicy oraz Rumii. Występował jako solista i akompaniator w Polsce, Czechach, Szwecji, Niemczech, Francji i Szwajcarii.
Obecnie mieszka w Świdnicy, gdzie jest wykładowcą Diecezjalnego Studium Organistowskiego (gra organowa, teoria, kontrapunkt) oraz rzeczoznawcą organowym. Jest również nauczycielem gry na organach w państwowych szkołach muzycznych – w Świdnicy oraz Wałbrzychu.
Od 2013 roku piastuje prestiżową funkcję kantora Kościoła Pokoju w Świdnicy.

 >> Rezerwuję swoje miejsce na webinarze!

Polityka Prywatności I Regulamin

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link z dostępem do spotkania?

50% Complete ...

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na webinar!

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na zbliżający się webinar!

Zgoda na zapis plu polityka prywatności

Close
Page Created with OptimizePress