Zapisz się na bezpłatny webinar " Triada harmoniczna - sposób na (prawie) wszystko!"!
wtorek, 28.09.2021, godz. 20.30

Chcesz otworzyć śpiewnik i zagrać akompaniament do pieśni w czterogłosie?
Znasz akordy, ale nie potrafisz ich łączyć?
Nie lubisz uczyć się opracowań?

Zapisz się na webinar „Triada harmoniczna - sposób na (prawie) wszystko!”

akord na każdą okazję
podstawy harmonii tonalnej

gotowy przepis na 80% całej napisanej muzyki

Przez tajniki improwizacji przeprowadzi Cię:

>> Wskakuję na webinar!