Webinar online - dr Maciej Bator

Zapisz się na bezpłatny webinar " Triada harmoniczna - sposób na (prawie) wszystko!"!
wtorek, 28.09.2021, godz. 20.30


Chcesz otworzyć śpiewnik i zagrać akompaniament do pieśni w czterogłosie?
Znasz akordy, ale nie potrafisz ich łączyć?
Nie lubisz uczyć się opracowań?

Zapisz się na webinar „Triada harmoniczna - sposób na (prawie) wszystko!”

Podczas webinaru poznasz:

akord na każdą okazję
podstawy harmonii tonalnej

gotowy przepis na 80% całej napisanej muzyki

Twój nauczyciel

Przez tajniki improwizacji przeprowadzi Cię:

dr Maciej Bator

Nauczyciel Szkoły Organów

Urodził się w Kłodzku. 

W latach 1997–2004 był organistą kłodzkiego kościoła klasztornego pw. MB Różańcowej. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie.

Stypendysta programu Erasmus (2005/2006) w Conservatoire de Musique de Geneve. Uczestniczył w kursach mistrzowskich prowadzonych przez takich pedagogów jak: Julian Gembalski, Edgar Krapp, Olivier Latry, Ludger Lohmann, Wolfgang Zerer, Bine-Katrine Bryndorf, Luca Basilio Ricossa, Jacques van Oortmerssen, William Porter. Laureat nagród i wyróżnień na konkursach organowych w Legnicy oraz Rumii. Występował jako solista i akompaniator w Polsce, Czechach, Szwecji, Niemczech, Francji i Szwajcarii.
Obecnie mieszka w Świdnicy, gdzie jest wykładowcą Diecezjalnego Studium Organistowskiego (gra organowa, teoria, kontrapunkt) oraz rzeczoznawcą organowym. Jest również nauczycielem gry na organach w państwowych szkołach muzycznych – w Świdnicy oraz Wałbrzychu.
Od 2013 roku piastuje prestiżową funkcję kantora Kościoła Pokoju w Świdnicy.

 >> Wskakuję na webinar!

Polityka Prywatności I Regulamin

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link z dostępem do spotkania?

50% Complete ...

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na webinar!

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na zbliżający się webinar!

Zgoda na zapis plu polityka prywatności

Close
Page Created with OptimizePress