Zapisz się na bezpłatny webinar "Harmonizacja a Improwizacja" i odbierz prezent - bezpłatny minipodręcznik do improwizacji.

Dowiedz się, czym jest harmonizacja i jak  na podstawie niej improwizować.

Podczas webinaru dowiesz się:

czym jest harmonizacja
kiedy harmonizacja może stać się improwizacją
czy w improwizacji można przesadzić
które akordy stworzą niebiański klimat
jakich akordów unikać

Maciej Bator

Pianistka, nauczycielka muzyki, certyfikowana instruktorka MLT, dyrygentka chóralna, mama Amelki i Kuby

Od 15 lat umuzykalniam dzieci, od 7 także niemowlęta wg MLT (teoria E.E. Gordona).

Miałam okazję obserwować różne metody pracy z dziećmi w Polsce, USA i różnych krajach Europy i czerpiąc z tych doświadczeń pracuję z maluchami i rodzicami w swojej Szkole Muzyki Kompozytornia w Poznaniu. Według idei umuzykalniania najmłodszych powstał mój Klub Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkole Fikamy i GRAMY!

Wspieram rodziców i nauczycieli w procesie rozwoju dziecka przez muzykę poprzez zajęcia na żywo oraz kursy online.

Urodził się w Kłodzku. W latach 1997–2004 był organistą kłodzkiego kościoła klasztornego pw. MB Różańcowej. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu (klasa organów prof. Marka Mikonowicza), Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (klasa prof. Andrzeja Chorosińskiego) oraz Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie (klasa prof. Jona Laukvika).

Stypendysta programu Erasmus w roku akademickim 2005/2006 w Conservatoire de Musique de Geneve (klasa prof. Vincenta Thévenaza). Uczestniczył w kursach mistrzowskich prowadzonych przez takich pedagogów jak: Julian Gembalski, Edgar Krapp, Olivier Latry, Ludger Lohmann, Wolfgang Zerer, Bine-Katrine Bryndorf, Luca Basilio Ricossa, Jacques van Oortmerssen, William Porter. Laureat nagród i wyróżnień na konkursach organowych w Legnicy (2002, III miejsce) i Rumii (2004, wyróżnienie). Występował jako solista i akompaniator w Polsce, Czechach, Szwecji, Niemczech, Francji i Szwajcarii.

Wskakuję na webinar i odbieram prezent!