Wyobraź sobie, że dodajesz jeden brakujący puzzel do swojej gry liturgicznej, po czym zaczynasz grać bardziej świadomie i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej...

...bez konieczności wielogodzinnych przygotowań przed każdą mszą świętą!

Pozwól, że zadam Ci 6 pytań, jeśli odpowiesz na każde z nich twierdząco, możesz zamknąć tę stronę. Umowa stoi? 

Czy zawsze wiesz, jakie pieśni pasują do liturgii danego dnia?


Harmonizujesz samodzielnie pieśni?


Czy jesteś w pełni usatysfakcjonowany z harmonii, której używasz?


Czy organy pod Twoimi palcami brzmią tak, jakbyś chciał?


Czy potrafisz zagrać przygrywkę do pieśni, po której ludzie sami zaczynają śpiewać?


Czy umiesz zaimprowizować efektowne postludium?


Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś NIE, koniecznie czytaj dalej.


Czytasz te słowa, ponieważ jesteś organistą, ale Twoja gra nie daje Ci 100% satysfakcji?

Nasze 14-letnie doświadczenie pokazuje, że około 80% organistów-praktyków nie jest zadowolonych z efektów swojej pracy. Deklarują umiejętność samodzielnej harmonizacji, ale wolą grać z opracowań. Co tydzień szukają odpowiedzi na pytania, jakie pieśni wybrać, jaką melodię psalmu zaśpiewać, jakiego opracowania użyć.

Być może dobrze wiesz, jak to wygląda, sam masz w swojej teczce masę kserówek z opracowaniami, które musiałeś długo ćwiczyć, by je swobodnie zagrać. 
Może Ty też zadajesz w grupach organowych pytania o dobór pieśni.

To nie musi tak wyglądać.

Przychodzę do Ciebie z przełomowym sposobem na poprawę jakości Twojej gry. 

W dzisiejszych czasach organiści są bardzo zapracowani, grają nieraz w kilku kościołach, jeżdżą na próby, śluby, pogrzeby. Mało kto jest w stanie poświęcić 5 lat na weekendową naukę w specjalistycznej szkole, kosztowne i czasochłonne dojazdy. 

Chcę Ci dać wszystko, co najważniejsze w skondensowanej formie, jak małą filiżankę espresso, która od razu postawi Cię na nogi. 

Kurs „Harmonijna Liturgia” trwa 10 tygodni i pozwala podnieść poziom swoich kompetencji i satysfakcji z pracy organisty. Możesz go przerobić tam gdzie chcesz i wtedy kiedy chcesz. Dostęp do kolejnych lekcji w formie video otrzymujesz co tydzień na platformie kursowej, by obejrzeć wtedy, kiedy Ci pasuje. 
Do tego przez cały rok - aż do maja 2025 będziesz otrzymywać od nas maile ze wskazówkami, na co zwrócić uwagę i jakich pieśni nauczyć się w następnych tygodniach. 
Brzmi dobrze?

Dołącz do kursu „Harmonijna Liturgia” i podnieś poziom swoich kompetencji w 10 tygodni!


Nie no, niemożliwe. W 10 tygodni? To chyba jakaś ściema...

Jeśli obawiasz się, że 10 tygodni to za krótko, by naprawdę się czegoś nauczyć posłuchaj opinii naszych kursantów:

Przede wszystkim dziękuję za łopatologiczne wytłumaczenie krok po kroku: gamka, triada, nuta pedałowa - nie taka straszna. Teraz wiem, że można trzymać dźwięk i jest dobrze. Maciej pokazał, że można grać znając tylko same podstawy, ale też otworzył szerszy horyzont palety barw dźwięków leżących blisko siebie. Harmonizacja wcale nie musi być aż tak zagmatwana. Nie trzeba skakać po klawiszach szukając dźwięków, bo one są praktycznie pod palcami.

Monika łoboda-piechowska

Kursantka Szkoły Organów

Jesteście świetni! Pan Maciej tak pięknie i prosto tłumaczy. że każdy miłośnik organów zrozumie. Warto zakupić lekcje online, są super, nawet małe dziecko może się tego nauczyć a nagrodą jest bycie lepszym organistą.

karolina b.

Uczestniczka Webinarów Szkoły Organów

Kurs “Organy od podstaw” – prowadzony przez Macieja Batora otworzył przede mną drzwi do świata organów. Z każdą lekcją miałem szanse poznać, jak dużo możliwości kryją w sobie organy piszczałkowe, zarówno te „cyfrowe”, jak również te prawdziwe wykonane przez organmistrzów. Kurs był jak podróż do innego świata, pozwolił na zwiedzanie zakamarków wiedzy teoretycznej po zdobywanie szczytów praktycznych umiejętności. Dzięki kursowi znalazłem też „pomost” prowadzący do organów elektronicznych Hammonda, ale to już pewnie temat na kolejny kurs... 

choose your image

Dariusz klamecki

Kursant Szkoły Organów

Kurs dużo mi dał. Zacząłem posługiwać się większą ilością tonacji. Głowa stała się bardziej otwarta na nowe pomysły (nie zawsze doskonałe, ale nad nimi pracuję).

bartek chrycyk

Kursant Szkoły Organów

Cieszę się że prowadzicie te kursy bo może ogólny poziom w polskich kościołach z czasem się dźwignie m. in. dzięki wam. Cieszę się, że się poznaliśmy, wspieramy się i to jest piękne. Dziękuję za każdy mail wysłany z zachętą. Cieszę się, że was mam i od was się też dużo nauczyłem, przede wszystkim ten luz w czasie grania i satysfakcja z muzykowania. Poprzez kursy online w dalszym ciągu poszerzam swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w Studium Muzyki Kościelnej.

krzysztof brodziak

Kursant Szkoły Organów


Czy to zadziała u mnie?

Jeśli masz obawy, że nasze rozwiązania nie sprawdzą się u Ciebie, nie bój się - oferujemy Ci gwarancję satysfakcji.


Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni od zakupu opisz nam w mailu dlaczego tak się stało a my zwrócimy Ci pieniądze. 

Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Twoje pytania: zuzanna@szkolaorganow.pl 


Twój nauczyciel:

dr Maciej Bator

Nauczyciel Szkoły Organów

Maciej Bator jest organistą, nauczycielem, doktorem sztuki, autorem opracowań pieśni kościelnych, rzeczoznawcą organowym, a także twórcą kursów online. 

Przez wielu uznawany za niezwykle cierpliwego nauczyciela, a także autorytet w dziedzinie edukacji muzycznej. 

Od 14 lat pracuje w szkołach muzycznych, studium organistowskim, a także rozwija swoją szkołę, w której uczy ludzi w każdym wieku gry organowej. 

Pomógł ponad 500 uczniom, indywidualnie oraz podczas kursów. 

Pracuje z osobami w każdym wieku, które chcą nauczyć się gry organowej - między innymi w celach liturgicznych. 

Niektórzy klienci chcieli nauczyć się jak najszybciej, bo posada w parafii czekała już na nich, a ksiądz niecierpliwił się, by móc zatrudnić swojego organistę. Dzięki temu doświadczeniu Maciej opracował sposób, który pozwala szybko nauczyć się podstaw gry organowej i poznać tajniki liturgii.

Maciej Bator słynie z tego, że mówi bardzo prosto - nawet trudne i zawiłe informacje podaje w sposób łatwo przyswajalny. 

Jest założycielem Szkoły Organów online - wirtualnej platformy szkolącej organistów. W ciągu roku przeprowadził kilkadziesiąt webinarów szkoląc kilkuset muzyków kościelnych. 

Jego misją jest sprawić, by organowi pasjonaci grali z przyjemnością i satysfakcją, niezależnie od wieku i poziomu zdolności muzycznych. Wierzy w to, że każdy, kto tego chce, jest w stanie nauczyć się grać na organach, a także samodzielnie harmonizować pieśni.

Moja historia...

Kiedyś poszukiwałem opracowań pieśni, ćwiczyłem je i bałem się, że coś mi nie wyjdzie. Uczyłem się skomplikowanych zasad harmonii i myślałem - jak można to przełożyć na granie z prostego śpiewnika. Szukałem optymalnego rozwiązania i wszystko zmieniło się kiedy z multum zasad harmonii wyjąłem 3, które w połączeniu działają najskuteczniej. Do tego dodałem wybrany zestaw praktycznych informacji z dziedziny liturgiki. 

Swoją wiedzę i doświadczenie zawarłem w kursie „Harmonijna Liturgia”, abyś i Ty mógł cieszyć się grą w kościele bez zbędnego stresu i czasochłonnych przygotowań. 

Wyobraź sobie, że wstajesz rano, idziesz do kościoła, otwierasz śpiewnik i po prostu grasz. Nie musisz ćwiczyć, szukać opracowań, wracasz, spędzasz czas z rodziną, masz czas dla siebie, na swoje hobby.


W 10 tygodni wyjaśnię Ci jak to osiągnąć i przez rok będę czuwać nad Twoim rozwojem.
Brzmi dobrze?

 Kurs „Harmonijna Liturgia” nauczy cię podstaw harmonizacji pieśni, części stałych mszy św., odpowiedzi w różnych tonacjach, doboru pieśni, podstaw improwizacji i registracji. Dzięki temu poczujesz niesamowitą radość.
Jeżeli nauczysz się najważniejszych zasad samodzielnej harmonizacji będziesz w stanie wynieść swoją grę na wyższy poziom, dzięki temu będziesz grać śmielej i z większą radością. 

Do kursu dołączone są materiały PDF z utworami do grania w kościele, na ślubie czy na pogrzebie. 

Kurs „Harmonijna Liturgia”

6 modułów: 

1. Msza Święta - dialogi, części stałe, podstawy harmonizacji, odpowiedzi we wszystkich tonacjach

2. Liturgika - Teoria: skąd się wzięła Liturgia: znaczenie i pochodzenie i poszczególnych elementów, dobór śpiewów odpowiednich do okresu liturgicznego, uroczystości i dnia 

3. Improwizacja na tematy pieśni - preludiowanie, postludia 

4. Registracja w liturgii - dobór odpowiednich głosów organowych do akompaniamentu liturgicznego 

5. Utwory do grania w kościele - omówienie interpretacji i zagadnień wykonawczych 

6. Ślub i pogrzeb - obrzędy, śpiewy i literatura organowa

BONUSY:

- 3 spotkania live 

- Materiały w PDF do każdego modułu 

- Komplet nut do modułu 5 - utwory do grania w kościele 

- Komplet nut do modułu 6 - obrzędy, śpiewy i literatura organowa na ślub i pogrzeb 

- Roczna sekwencja maili ze wskazówkami, jakie pieśni mamy przygotować na następne tygodnie w kościele
- łącznie około 130 filmów z propozycjami i harmonizacjami pieśni na cały rok

Cena: 890 zł (pakiet rozszerzony 1190 zł)

Borykanie się z problemem wielogodzinnych przygotowań przed każdą mszą jest znacznie kosztowniejsze niż wydanie 890 zł, by ten problem rozwiązać.

Zyskujesz wolne popołudnia, spokojne wieczory... - za cenę kubka kawy na wynos każdego dnia przez 10 tygodni.

Poza 6 modułami lekcji dostaniesz od nas roczną opiekę - maile ze wskazówkami na każdy kolejny okres liturgiczny
W mailach dostaniesz listę pieśni i dodatków na cały rok z planem kiedy się czego trzeba nauczyć. Maile będziesz dostawać aż do Wielkanocy 2025!

Chcesz kupić kurs na raty?

Nie ma problemu.

Napisz do nas, a rozłożymy dla Ciebie płatność na 2 raty (445 zł jedna rata).

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU

Po około 10 tygodniach intensywnej nauki otrzymasz od nas certyfikat zaświadczający o odbyciu kursu. 

Dyplom zawrze opis przerobionych zagadnień. 

Będzie to fizyczny, ręcznie podpisany dokument przesłany przez nas do Ciebie listem poleconym.

© Copyright | All Rights Reserved

Page Created with OptimizePress