Webinar online - Maciej Bator i Michał Ossowski

Zapisz się na bezpłatny webinar „Naprawiamy harmonię”!
czwartek, 29.02.2024, godz. 20.30


Chciałbyś zrozumieć, o co chodzi w harmonii, ale boisz się, że to trudne?
Uczysz się harmonii w układzie czterogłosowego chóru mieszanego i wydaje Ci się, że na organach powinno to jednak inaczej wyglądać?
Marzy Ci się swobodna harmonizacja, zabawa muzyką?

Zapisz się na webinar „Naprawiamy harmonię”!

Podczas webinaru dowiesz się:

jak w najprostszy sposób tworzyć harmonizację melodii
ile możliwości jest ukrytych w sekstach i tercjach
jak dawni mistrzowie tworzyli swoje dzieła

Twoimi nauczycielami będą:

Michał Ossowski

Autor filmu „Jak zepsuto harmonię”

Michał Ossowski, kompozytor urodzony w Toruniu w 1984 roku. Lubi słuchać różnorodnej muzyki, jednak tworzy na zespoły tradycyjne, głównie muzykę chóralną i kameralną. Komponował także muzykę elektroniczną i teatralną. Zdobył kilka nagród oraz uzyskał kilka zamówień i stypendiów.

Ukończył studia kompozytorskie w klasie prof. Grażyny Pstrokońskiej-Nawratil w Poznaniu, oraz podyplomowe studia muzyki filmowej i twórczości audiowizualnej w Łodzi, uczestnicząc w seminariach m.in Krzesimira Dębskiego, Zygmunta Krauze czy Krzysztofa Zanussiego. Jego muzyka była wykonywana w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych, przez artystów takich jak Ensemble Musikfabrik (DE), Caritas Chamber Choir (UK), Coro Volante (USA), Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis, Poznański Chór Kameralny, Sepia Ensemble. Interesuje się językami obcymi i technikami zapamiętywania. Posiada certyfikat JLPT z języka japońskiego.

Podążając śladami Czajkowskiego i Musorgskiego przez dwa lata pracował jako urzędnik. Obecnie jest nauczycielem teorii muzyki w swoim rodzinnym mieście, w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego oraz Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej im. G.G. Gorczyckiego.

Maciej Bator

Nauczyciel Szkoły Organów

Maciej Bator jest organistą, nauczycielem, doktorem sztuki, autorem opracowań pieśni kościelnych, rzeczoznawcą organowym, a także twórcą kursów online. 

Przez wielu uznawany za niezwykle cierpliwego nauczyciela, a także autorytet w dziedzinie edukacji muzycznej. 

Od 13 lat pracuje w szkołach muzycznych, studium organistowskim, a także rozwija swoją szkołę, w której uczy ludzi w każdym wieku gry organowej. 

Pomógł ponad 500 uczniom, indywidualnie oraz podczas kursów. 

Pracuje z osobami w każdym wieku, które chcą nauczyć się gry organowej - między innymi w celach liturgicznych. 

Niektórzy klienci chcieli nauczyć się jak najszybciej, bo posada w parafii czekała już na nich, a ksiądz niecierpliwił się, by móc zatrudnić swojego organistę. Dzięki temu doświadczeniu Maciej opracował sposób, który pozwala szybko nauczyć się podstaw gry organowej i poznać tajniki liturgii.

Maciej Bator słynie z tego, że mówi bardzo prosto - nawet trudne i zawiłe informacje podaje w sposób łatwo przyswajalny. 

Jest założycielem Szkoły Organów online - wirtualnej platformy szkolącej organistów. W ciągu roku przeprowadził kilkadziesiąt webinarów szkoląc kilkuset muzyków kościelnych. 

Jego misją jest sprawić, by organowi pasjonaci grali z przyjemnością i satysfakcją, niezależnie od wieku i poziomu zdolności muzycznych. Wierzy w to, że każdy, kto tego chce, jest w stanie nauczyć się grać na organach, a także samodzielnie harmonizować pieśni.

 >> Rezerwuję swoje miejsce na webinarze!

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link z dostępem do spotkania?

50% Complete ...

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na webinar!

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na zbliżający się webinar!

Zgoda na zapis plu polityka prywatności

Close
Page Created with OptimizePress